Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Riesling Kalkstein Brut, Motzenbäcker by Marie Menger-Krug, 0,75L

Prekės kodas: 81205
22,90 €

Aprašymas

RIESLING KALKSTEIN BRUT, MOTZENBÄKER BY MARIE MENGER-KRUG, 0,75L, alc. 12%

Riesling vynai vertinami ir pageidaujami vyno mylėtojų. Kita rinkos tendencija – putojantis vynas iš vienos vynuogių veislės. Marie Menger-Krug atsižvelgia į pirkėjų pageidavimus ir pasiūlo tai, ko jie nori. Kalkstein Brut padarytas iš vynuogyno Rheinhessene, augančio kalkakmenio dirvožemyje. Šis kietas dirvožemis vynuogei nėra draugiškas; jis verčia augalą šaknimis brautis giliau, vis gilyn, paimant daugiau maistinių medžiagų. Šalto klimato zonoje, tokioje, kaip Vokietija, toks dirvožemis vyndarių  labai vertinamas. Vynas ryškiai  ir skaniai minerališkas, vyriškai tvirtas, citrinų ir žalių vaisių skonio, citrusinių ir pipirų aromatų.Jis ryškiai skiriasi nuo Sandstein.

 

Weingut Motzenbäker”  vyno namai randasi Deidesheim/ Pfalz. Vyndario pareigas eina Marie Menger – Krug.  Šeimai priklauso keturi vynuogynai prie Deidesheimo ir dar keli kitame regione, Rheinhessene, pastarieji nuo 1758 m. Dėl klimato vokiški vynai sausi, gryno skonio ir rūgštūs. Putojančio gamyboje tai pliusas. Marie Menger-Krug stengiasi kiekvieną savo vyną padaryti išskirtiniu su charakteringomis savybėmis. Ji daro vyną tik iš savo ekologiškų vynuogynų uogų. Derlių skina tik rankomis. Vyną raugina tik su natūraliom mielėm. Naudoja tik šampano, t.y.  klasikinės fermentacijos metodą. Ilgai laiko su mielėm. Kad vynas būtų veganiškas, skaidrinimui ir kitiems procesams nenaudoja gyvulinės kilmės produktų. Motzenbäker putojantis vynas - ypatingai vertinamas. Juk ne taip seniai, prieš 40 metų, įmonė buvo pirmoji Vokietijoje, kuri darė tik putojantį vyną. Laikui bėgant, atsirado ir ramiųjų vynų,. Didžiausiame pasaulyje vyno konkurse  “Mundus vini”  šie vynai vis gauna aukso ir sidabro medalius,  tačiau šeimos pasididžiavimas yra putojantis vynas, labai vertinamas vokiško aukščiausios kokybės Winsersekt mylėtojų. Neveltui šiais putojančiais vynais “Lufthansa” vaišina verslo bei pirmos klasės keleivius.