Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Rose Brut, Motzenbäcker by Marie Menger- Krug, 0,75l

Prekės kodas: 8566
24,50 €

Aprašymas

Motzenbäker Rose Brut, 0,75l , Alc. 13%

 Šis Rose padarytas iš garsiosios burgundiškos veislės Pinot Noir, labai populiarios Vokietijoje,  ir truputėlio Merlot vynuogių veslės. Panaudotos tik pirmo spaudimo uogos.  Jo spalva dabar labai madinga  - putpelės akies spalva. Jo aromatai klasikiniai: aviečių, žemuogių. Jo skonis nesunkus, bet pilnokas, švelniai sodrus, gal sultingas, įvairių uogų, gaivus. Elegantiški burbuliukai.

Weingut Motzenbäker”  vyno namai randasi Deidesheim/ Pfalz. Vyndario pareigas eina Marie Menger – Krug.  Šeimai priklauso keturi vynuogynai prie Deidesheimo ir dar keli kitame regione, Rheinhessene, pastarieji nuo 1758 m. Dėl klimato vokiški vynai sausi, gryno skonio ir rūgštūs. Putojančio gamyboje tai pliusas. Marie Menger-Krug stengiasi kiekvieną savo vyną padaryti išskirtiniu su charakteringomis savybėmis. Ji daro vyną tik iš savo ekologiškų vynuogynų uogų. Derlių skina tik rankomis. Vyną raugina tik su natūraliom mielėm. Naudoja tik šampano, t.y.  klasikinės fermentacijos metodą. Ilgai laiko su mielėm. Kad vynas būtų veganiškas, skaidrinimui ir kitiems procesams nenaudoja gyvulinės kilmės produktų. Motzenbäker putojantis vynas - ypatingai vertinamas. Juk ne taip seniai, prieš 40 metų, įmonė buvo pirmoji Vokietijoje, kuri darė tik putojantį vyną. Laikui bėgant, atsirado ir ramiųjų vynų,. Didžiausiame pasaulyje vyno konkurse  “Mundus vini”  šie vynai vis gauna aukso ir sidabro medalius.  Šeimos pasididžiavimas yra putojantis vynas, labai vertinamas vokiško aukščiausios kokybės Winsersekt mylėtojų. Neveltui šiais putojančiais vynais “Lufthansa” vaišina verslo bei pirmos klasės keleivius.