Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Papildoma informacija:

KRANZ - 2018 KALMIT Riesling GG sausas 0,75 L

Prekės kodas: 1110
41,00 €

Aprašymas

Weingut Kranz VDP, Pfalz, Vokietija 0,75 L 

Vynas elegantiškas, labai aromatingas, lengvai vaisiškas, mineriškai sūrus poskonis.

Kleine Kalmit yra 270 m aukščio kalva, susidariusi slenkant Aukštutinio Reino plyšiui kreidos periode. Akytas sausumos sraigių kalkakmenis, kuris yra pagrindas, ir besikeičiantis dirvožemio sluoksnis, pavyzdžiui, ledai, mergelis ar molis, daro šį reljefą tokiu ypatingu. Nuo 2008 m. „Ilbesheimer Kalmit“ buvo įtraukta į senųjų didžiųjų vietovių VDP Grosse Lage (Grand Cru) registrą. VDP.Grosse Lage Kalmit - pietinis Kleine Kalmit šlaitas, Kranz vynd namų pasididžiavimas.

 Akytas sausumos sraigių kalkakmenis Landschneckenkalk, persipynąs su molingu dirvožemiu ir itin daug saulės gaunantis pietinis šlaitas - visa tai sukuria optimalias sąlygas labai sunokusiems ir stiprių savybių vynams.

 

Brandinimas: po selektyvaus rankinio skynimo vynuogės dar kartą atrenkamos  ir perdirbamos labai švelniai, kad gautų kuo geresnį subtilumą bei šviežumą. Fermentuojamos su natūraliomis mielėmis. Laikomas medinėse statinėse. Ilgas mielių laikymas.

Galima laikyti 10 ir daugiau metų

REKOMENDUOJAMAS MAISTAS: Įvairios jūros gėrybės,  aštrūs baltos mėsos patiekalai, vaisiniai egzotiški patiekalai

GERIMO TEMPERATŪRA apie 12 ° C

 

Alc.:13,5%

Likutinis cukraus kiekis - 5,8 g/l.

Rūgšties kiekis - 6,2 g/l.